Adam Hajduk starostą powiatu raciborskiego

5

Drugi raz z rzędu na stanowisko starosty powiatu raciborskiego wybrano Adama Hajduka. Nic nie zmieniło się także, jeśli chodzi o stanowisko wicestarosty. Ponownie został nim Andrzej Chroboczek.

Przypomnijmy, Adam Hajduk w latach 2002 – 2006 zajmował stanowisko wicestarosty powiatu raciborskiego. W 2006 roku wybrano go starostą. Dzisiaj było podobnie. – O Adamie Hajduku mógłbym mówić nawet pół godziny. Cechuje go uczciwość, solidność i upór w dążeniu do celu – wymieniał Ryszard Winiarski z klubu "Razem Dla Ziemi Raciborskiej", podczas zgłaszania kandydatury Adama Hajduka na urząd starosty. – Klub ocenił poprzednią kadencję starosty bardzo dobrze, stąd też nasz wniosek – dodał Winiarski.

- reklama -

4 lata temu Adam Hajduk wybrany został starostą jednogłośnie. Tym razem w głosowaniu miał kontrkandydata, którego  zgłosiło RSS "Nasze Miasto" i PiS. Jednak na Franciszka Marcola, bo o nim mowa, głos oddało jedynie 4 radnych. 16 głosów przypadło Adamowi Hajdukowi, a 1 głos został unieważniony.

Nic nie zmieniło się także, jeśli chodzi o stanowisko wicestarosty. Ponownie został nim Andrzej Chroboczek. Natomiast w skład zarządu powiatowego weszli Norbert Mika, poprzednio zajmujący stanowisko przewodniczącego Rady Powiatu oraz radny, Piotr Olender.   

Przeczytaj jak starosta, Adam Hajduk ocenia swoją poprzednią kadencję >>>

/ps;p/

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire T6160

 

http://images.europe.creative.com//images/products/450x350/pdt_18940.png

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire T6160. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire T6160 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib : 225 zł

(Ceny na dzień 30.11.10.)

 

 

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. O Tak!

  Czego chcesz od Hajduka? Może nie jest ideałem i miał parę wpadek ale to dobry gospodarz powiatu.

 2. wectra

  Panie Hajduk, słyszałem że w tej kadencji starostą miał być ktoś spoza Raciborza? … Jednak pan nie odpuścił, ot, demokracja.

 3. agip

  Zgodnie z umową koalicji z przd 4 lat miał być starosta z powiatu a nie z miasta ale przecież Hajduk nie dopuści nikogo nic nie robi ale duża kasa leci na konto

 4. LIN

  A ja gratujuję Panu Adamowi”

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here