„Zwierzęca” moda zawitała także do Raciborza

Funkcjonalne, wygodne i dostosowane do naszego klimatu – takie powinny być ubrania dla psów. ZOO-MAR jest przykładem na to, że można się dostosować do światowych trendów. Ubrania dla psów mają nie tylko chronić zwierzęta przed zimnem, ale powinny być także estetyczne – mówi właściciel firmy Mirosław Machalski.

 

- reklama -
 
 
 

 

 W naszych sklepach mamy szeroką ofertę, a nasi ulubieńcy mogą nawet przymierzyć ubranka w specjalnie wydzielonej garderobie-przymierzalni, z której można skorzystać w naszym sklepie przy ulicy Długiej. Można tam sprawdzić, jak piesek będzie się czuł, czy też jak będzie wyglądał w kubraczku z kapturem, lub w sweterku i czapeczce. Taka garderoba dla psów jaką my mamy jest chyba jedyną w Polsce, prawdziwy modowy showroom w branży zoologicznej – podaje czasopismo branżowe Pet Market. Proponujemy także pieskom i kotom buciki na zimę lub preparaty ochronne zabezpieczające łapy zwierzęcia przed zimnem, lodem, śniegiem i solą – dodaje.

 

 

 

 

 

ZOO-MAR to dwa sklepy – pierwszy mieści się w centrum miasta przy ul. Długiej i składa się z trzech pomieszczeń z osobnymi wejściami. Główne miejsce to to sklep z karmami i akcesoriami dla psów, kotów, ptaków i gryzoni. Bocznym osobnym wejściem można wejść do następnego pomieszczenia, sklepu z żywymi zwierzętami a także z akcesoriami akwarystycznymi i terrarystycznymi . Nad sklepem jest pomieszczenie biurowe, magazyn i wspomniana wcześniej garderoba. Kilka miesięcy temu otwarliśmy drugi sklep przy ul. Opawskiej, teraz to jest już prawdziwy zoologiczny salon – z dumą mówi pan Mirek. Każdy ze sklepów przyciąga innych klientów, bo właściciele mają różne wymagania i oczekiwania.

 

ZOO-MAR współpracuje z salonem fryzjersko-kosmetycznym dla psów, schroniskiem dla zwierząt i Związkiem Kynologicznym w Raciborzu, a także funduje nagrody dla zwycięzców raciborskiej wystawy psów.

 

Zobacz Gazetę-Informator  Nr 78

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here