Duży kontrakt na krajowym rynku

1

Za blisko 20 mln zł Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. wyremontuje i zmodernizuje 13 obrabiarek do zestawów kołowych eksploatowanych w zakładach PKP CARGO S.A. To największy od wielu lat kontrakt, jaki będzie realizował RAFAMET na rynku krajowym.

Maszyny, które będę remontowane w fabryce obrabiarek w Kuźni Raciborskiej mają 20-30 lat. To w sumie 13 obrabiarek do zestawów kołowych: osiem tokarek typu UBB 112, dwie tokarki typu UBC 150 i trzy typu UGB 150. –  Do końca przyszłego roku obrabiarki przejdą kompletny remont kapitalny zespołów mechanicznych wraz z wymianą suportów na nowe, sterowane numerycznie oraz modernizację części hydraulicznej i elektronicznej, w tym zostaną  wyposażone w nowoczesny system sterowania numerycznego – informuje Ryszard Grygiel, kierownik sprzedaży w RAFAMET S.A.

- reklama -

 

 

RAFAMET S.A. dokona remontu z modernizacją 13 tokarek.

 

 

– Eksploatowane od wielu lat obrabiarki wymagają, dla spełnienia aktualnych potrzeb naszych klientów,  przeprowadzenia remontu kapitalnego i modernizacji. Dzięki tej operacji uzyskają parametry zbliżone do współcześnie produkowanych obrabiarek. Jest to konieczne, ponieważ na przestrzeni ostatnich lat nastąpił znaczny postęp w zakresie konstrukcji i osiąganych wskaźników technologiczno – eksploatacyjnych – wyjaśnia kierownik.

 

 

Cieszymy się, że nasza oferta okazała się najlepsza – przyznaje Ryszard Grygiel, kierownik sprzedaży w RAFAMET S.A.

 

 

– Przez ostatnich kilka lat otrzymywaliśmy zamówienia na  remonty i modernizacje  pojedynczych obrabiarek. Teraz, w ramach programu modernizacji zaplecza technicznego prowadzonego przez PKP CARGO S.A., w  jednym przetargu zamówiono remonty z modernizacją 13 tokarek. Cieszymy się, że nasza oferta okazała się najlepsza – przyznaje R. Grygiel.  Kontrakt o wartości prawie 20 mln. zł podpisany został pod koniec października 2010 r.

 

Adventure Media

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Rychu

    Jarzę gościa. uśmiechnięta gęba, spoko ziomek.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here