Wygraj film „50 ocalonych” – rozstrzygnięty

Weź udział w konkursie Video World oraz portalu raciborz.com.pl i wygraj film K. Scotlanda pt. "50 ocalonych" lub kupony rabatowe do wypożyczalni Video World .

Nowości Video World Racibórz :

"Uczeń czarnoksiężnika" , USA, akcja, przygodowy, 120 min
"Karate Kid", Chiny, USA, akcja, 140 min
"Salt" , USA, thriller, 100 min

- reklama -

Zapowiedzi Video World Racibórz :

"Zaćmienie" , USA, romans, horror, 124 min
"Incepcja", USA, thriller, 148 min
"Jonah Hex" , USA, dramat, 81 min

Oparta na faktach opowieść osadzona w realiach Irlandii lat ’80. 19-letni Marty McGartland nawiązuje współpracę z brytyjskim rządem i nie rozumiejąc do końca konsekwencji swoich działań zostaje jego agentem. Wkrótce uświadamia sobie, że to wcale nie względy polityczne, ale możliwość ocalenia życia innym ludziom jest motorem jego działania. Gdy pewnego dnia rząd wysyła go na najniebezpieczniejszą w jego karierze misję i zostaje zdemaskowany przez IRA, jego życiu zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Aby chronić siebie i swoją dopiero co założoną rodzinę, Marty musi uciekać. I po dziś dzień żyje w ukryciu.

 

 
KONKURS:

Aby wygrać film "50 ocalonych" lub kupony rabatowe upoważniające do wypożyczenia 1 filmu w kat. A-D z 99% rabatem oraz kupon rabatowy upoważniający do wypożyczenia 1 filmu w kat. Silver z rabatem 50% wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co jest główną nagrodą w konkursie zorganizowanym przez Videoworld na swoje 20. urodziny?

a) filmy DVD
b) samochód
c) rower

Odpowiedzi należy przysyłać na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości "Video World – 50 ocalonych", należy również podpisać się imieniem i nazwiskiem. Odpowiedzi można przysyłać do 20 grudnia. Rozwiązanie konkursu 21 grudnia na portalu www.raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB oraz w siedzibie redakcji portalu raciborz.com.pl na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy: film- Sylwia Łysakowska; kupony – Agata Kierber

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here