Ewa Lewandowska przewodniczącą Komisji Sportu

Podczas inauguracyjnej sesji Sejmiku Śląskiego radni wybrali nowy Zarząd. Aby Sejmik mógł sprawnie funkcjonować bardzo ważne są komisje Sejmiku, a przede wszystkim to, aby kierowały nimi osoby systematyczne i energiczne. Takimi właśnie cechami wyróżnia się Ewa Lewandowska.

Na ostatniej Sesji jednogłośnie powierzono Ewie Lewandowskiej  przewodnictwo Komisji Sporu, Turystyki i Rekreacji. Przypomnijmy: podczas ostatnich, listopadowych, wyborów samorządowych pani Ewa osiągneła imponujący wynik wyborów – była druga w województwie, a pierwsza w swoim okręgu wyborczym.

- reklama -

 

Sport, zdrowie i rodzina – to jej największe pasje. Ewa Lewandowska z wykształcenia jest magistrem rehabilitacji ruchowej i trenerem pływania II kl. Jest mężatką i matką dwóch dorosłych synów. Obecnie pracuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu jako nauczyciel-trener pływania. Wcześniej była kierownikiem Ośrodka Rehabilitacji i Adaptacji Dzieci Niepełnosprawnych.

 

Swoją przygodę ze sportem zaczęła jako zawodniczka klubu sportowego "VICTORIA" Racibórz , w którego barwach osiągnęła znacząc wyniki sportowe : była m.in. wicemistrzynią świata w Ratownictwie Wodnym oraz medalistką i rekordzistką Polski w pływaniu.

 

/w/

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here