Sponsor dla RTP poszukiwany

  Z inicjatywy raciborskich mediów w Sali Błękitnej Urzędu Miasta w Raciborzu 15 grudnia odbyła się konferencja prasowa poświęcona najbliższej przyszłości najlepszej kobiecej drużyny w naszym kraju RTP Unii Racibórz.

  Na spotkaniu obecni byli prezydent Raciborza – Mirosław Lenk, wiceprezydent – Ludmiła Nowacka oraz Ewa Lewandowska – przewodnicząca Komisji Sporu i Turystyki Sejmiku Województwa Śląskiego. Raciborskie Towarzystwo Piłkarskie reprezentował prezes Remigiusz Trawiński. Na spotkaniu wspólnie zastanawiano się jak pozyskać dodatkowe środki, by klub mógł skutecznie rywalizować w rozgrywkach europejskich.

  - reklama -

  Przedstawiciele władz samorządowych zadeklarowali pomoc w znalezieniu sponsora strategicznego, a także wyasygnowanie na działalność klubu nieco większych niż obecnie funduszy z kasy miejskiej. Na początku przyszłego roku prezydent chce doprowadzić do spotkania lokalnego biznesu, przedstawicieli dużych firm i zaproponować współpracę z naszym klubem.

  Prezes Trawiński w rozmowie z dziennikarzami powiedział między innymi, że potencjalny sponsor może liczyć na umieszczenie nazwy swojej firmy i logo w nazwie klubu.

   

  źródło: www.rtpunia

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here