
Na antenie Radia Opole trwa promocja świątecznej płyty „Przy świątecznym stole z Radiem Opole”. Piosenek w wykonaniu m.in. raciborskim artystów można słuchać codziennie o godz. 10.40 w audycji "Płyta Tygodnia"
W nagraniu płyty udział wzięli artyści znani z polskiej estrady muzycznej związani z Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu: Anna Wyszkoni, Marzena Korzonek, Hanna Hołek oraz zespół wokalny MIRAŻ z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Audycję prowadzi Tomasz Bazan.
Link do strony Radia Opole: www.radio.opole.pl






![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)





![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)
![Delegacja z Nowej Rudy z wizytą studyjną w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Delegacja z Nowej Rudy z wizytą studyjną w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/rck-wizyta-studyjna.jpg)
![Raciborska biblioteka rozpoczęła rok koncertem muzyki żydowskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/zachor-spotkanie-noworoczne.jpg)






