Zapaśnicza kadra trenuje w Raciborzu

0

W poniedziałek 3 stycznia w Raciborzu rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznych. Kadrowicze będą trenowali w naszym mieście przez dwa tygodnie.

Do Raciborza zjechało wraz z trenerami ok. 30 osób, z takich klubów jak m.in. Olimpijczyk Radom czy Sobieski Poznań. MKZ Unię Racibórz reprezentuje piątka kadrowiczów: Dawid Ersetic, Mateusz Wolny, Kamil Błoński, Mateusz Wanke i Arkadiusz Gucik. Pod okiem trenerów Ryszarda Wolnego, Włodzimierza Zawadzkiego i Józefa Tracza będą szlifowali formę przed tegorocznymi startami. Jak tłumaczy prezes raciborskiej Unii Grzegorz Pieronkiewicz, w czasie zgrupowania zawodnicy będą trenowali dwa razy dziennie. Treningi będą odbywać się na klubowych obiektach, ale i w plenerze, np. na dziś zaplanowano trening biegowy w Parku Roth – mówi.

- reklama -

Zgrupowanie seniorów potrwa do 16 stycznia i jest z pierwszym z serii zgrupowań zaplanowanych w Raciborzu. Na przełomie stycznia i lutego w naszym mieście będą jeszcze gościć kadry juniorów, kadetów oraz reprezentacja Niemiec.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here