Koncert kolęd Biskupów – Płonia 2011

3

Z udziałem Anny Wyszkoni, Marzeny Korzonek, Hanny Hołek i zespołu Miraż, odbył się X Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskup. Zobacz video.

Tym razem koncert na Płoni połączony był z promocją płyty wydanej przez Radio Opole. Wydanie płyty oraz koncert pod patronatem honorowym biskupa opolskiego Andrzeja Czai miał na celu wsparcie inicjatywy budowy Hospisjum Opolskiego. Płyta nagrana wraz z raciborskimi muzykami nosiła tytuł "Przy świątecznym stole z Radiem Opole" rozprowadzana była przez wolontariuszy Hospicjum Opolskiego. Warunkiem nabycia płyty było wykupienie cegiełki w kwocie minimum 10 zł, do czego zachęcał prowadzący koncert Bartosz Bukała.

- reklama -

 

Zobacz fotorelację z koncertu kolęd na Płoni > FOTORELACJA 1 oraz FOTORELACJA 2

 

 Do tekstów poezji świątecznej Andrzeja Biskupa recytowali Julia Pawlak i Anna Herbut, zaś pieśni bożonarodzeniowe i kolędy śpiewali: Zespół Miraż, Joanna Soczyńska, Hanna Hołek, Marcin Mendera-Ziemiński, Judyta Pisarczyk, Anna Herbut, Agnieszka Bululeanu, Małgorzata Prochal oraz gwiazdy sceny ogólnopolskiej Anna Wyszkoni i Marzena Korzonek.

 

Zobacz zdjęcia z  koncertu – fotorelacja 1 , fotorelacja 2

 

 

 

/i, BaK/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Kiepski reportaż, nie oddający atmosfery na sali. Pod zjęciami poszczególnych wokalistek i zespołu brak imiennych podpisów.Ten pan łysy, wypasiony to tak w zwykłej koszuli z podwiniętymi rękawami prowadził tak poważną imprezę w świątyni? Jeżeli tak było to skandal.

  2. Ten jak to napisałeś wypasiony łysy Pan to wokalista. Jak nie znasz ludzi to nie pisz. a jak Ci sie nie podoba atmosfera artykułu to mogłes przyjśc na koncert i ją poczuć.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here