Dziurawe drogi, wypukłe chodniki

3

Topniejący śnieg odsłonił jezdnie i chodniki, które po ponad miesięcznej zimie są dziurawe jak szwajcarski ser. Szkody, jakie wyrządziła sroga aura wymagają szybkich i kosztownych napraw.

Potrzeba szybkiej naprawy nie zwalnia jednak drogowców od dokładności i zastosowania odpowiednich technologii. W ubiegły poniedziałek ekipa gliwickiej firmy łatała dziury na ul. Kozielskiej, która jest ważną arterią komunikacyjną  również dla ruchu ciężarowego. Pracownicy wygrzebywali miotłą błoto i wodę z dziur w jezdni, po czym do niewyczyszczonych i nie wysuszonych zagłębień wysypywali  z worków czarną zaprawę z kamykami i zagrzebywali to łopatami. Resztę zrobiły przejeżdżające samochody. Jak długo wytrzyma tym razem taki prowizoryczny remont? Oby do następnej zimy…

- reklama -

 

 

 

/K.N./

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Drogi i chodniki po ostrej zimie , to są rzeczywiste , życiowe problemy na które powinni zwrócić uwagę internauci a nie ciągle dyskusje o zespołach o obcojęzycznych nazwach, wypromowanych dzięki układom, które występują w różnych lokalach i pabach piwnych w Raciborzu. Spójrzmy także na morale tych ludzi. Niektórzy mają już trzecią ALBO PIĄTĄ PARTNERKĘ w konkubenacie. Zakładają czarne okulary w ciemnej sali i udają wielkich artystów ,często bez jakiejkolwiek szkoły muzycznej. A wy ich uwielbiacie.To Wasi idole. Bez ideałów.

  2. Panie Prezydencie. Ma Pan W Dsziale Gospodarki Miejskiej Inspektorów Budowlanych Którzy Powinni Codziennie Kontrolować Jakość Wykonywanych Remontów Dróg W Naszm Mieście.jeżeli Tego Nie Robią A Siedzą Więcej Za Biurkiem To Trzeba Ich Wymienić Po Wielu Latach. Bo Może Już Przyrośli Do Stołków.

  3. ,,Szło,, do wyborów ,,szły,, remonty ! Teraz poczekamy na dalsze t y l k o 4-y lata ![img]upload/small_6ScreenShot008.jpg[/img][img]upload/small_8ScreenShot085.jpg[/img][img]upload/small_8ScreenShot025.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here