Mocne słowa Migalskiego: Tusk złodziejem

9

Tusk i jego ekipa dla ratowania swojej pozycji politycznej nie waha się dokonać kradzieży należnych nam środków finansowych. Mocne słowa, ale jak inaczej można nazwać kogoś takiego, jak nie złodziejem, zwykłym złodziejem? – pisze na swym blogu Marek Migalski.

Warto używać mocnych słów tylko w sytuacji naprawdę tego wymagającej. I właśnie obecnie mamy do czynienia z taką sytuacją. Na tego typu złodziejstwo nie zdobył się na razie żaden rząd, żadna bandycka ekipa. Ale odwagę na to znalazł w sobie Donald Tusk i jego pomagierzy – napisał we wtorek na migal.salon24 eurodeputowany.

- reklama -

 

Co skłoniło Migalskiego do rzucania takich oskarżeń pod adresem premiera i rządu? Nic innego, tylko podjęta przez nich próba łatania budżetu przez wyprowadzenie środków z OFE i przekazanie do ZUS. I to nie jest jakieś "kieszonkarstwo", jakieś podbieranie ze skarboneczki – to wygląda na totalny rympał, na napad z łomem, na kradzież na bezczela! Tegośmy doczekali, takim przebodli nas premierem – komentuje, powątpiewając jednocześnie, czy fakt ten wpłynie negatywnie na opinię, jaką o premierze mają wyborcy Platformy Obywatelskiej.

 

całość czytaj w artykule Premier Rzeczpospolitej Złodziejem?  na migal.salon24.pl

 

/ps/

fot. internet

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Niestety, pytać złodzija o niwinności drugiego złodzieja, potwierdza bardzo liczne poparcie dla POwców w tym, co się w polsce dzieje. Ale powoli pojawia się strach przed przebudzeniem Narodu Polskiego, tak Nam dopomórz Panie Boże- Amen

  2. Jeszcze tyko brakuje malowanych słupków poparcia, którymi podpiera się cała obecna władza. Zapytam tylko, gdzie jest te 70% argumentów na poparcie słuszności właściwego wyboru władzy w Polsce??? To jest zwycięstwo TARGOWICY, jakiej historia Polski dotychczas nie zaznała. Były Zabory! ale to co jest teraz, to okupacja bez zmiany granic – na razie? Gdzie podziały się szczytne hasła UE o integracji Narodów??? jak depcze się prawa obywatelskie w jego własnym kraju i ignoruje demokrację !!! Ordynarnym nadużyciem, jest twierdzenie, że obecną władzę, z prezydentem na czele wybrała większość 70% wyborców !!! Szukasz prawnika, sędziego? – wszystkie mafie mają najlepszych specjalistów od interpretowania i omijania prawa, dla służenia mocodwcom. Odpowiedź na powyższe sprawy zależY od tego, KTO KOMU DUSZĘ SPRZEDAŁ???

  3. Brawo Panie Migalski. Nazywa Pan rzeczy po imieniu.Odnosi się wrażenie , że posłowie PO w audycjach telewizyjnych już nie potrafią rzetelnie bronić się przed zarzutami opozycji SLD, PiS a nawet koalicjanta PSL.
    Tusk chyba nie ma ambicji moralnych. Oby tylko za wszelką cenę utrzymać się przyy władzy. A w Polsce mamy przecieś tylu zdolnych i doświadczonych w gospodarce i ekonomii ludzi.Trzeba ich poszukać i domagać się przyśpieszonych wyborów, póki Polska jeszcze istnieje. Ratujmy ojczyznę, bo rządzący są zdeterminowani i podedjmują tymczasowe decyzje. Oby do wyborów. A gdzie jest odpowiedzialność za naród ? Rząd się zawsze wyżywi.

  4. Nie podoba się młodym wykształciuchom z miasta, bo tak każą w telewizji, by popierać wszystko co robią POlszewiki. O „okradaniu” emerytów nie mają pojęcia.

  5. Nie życzę sobie by moimi pieniędzmi zarządzał wiecznie zadłużony ZUS. Niech nasz nieudolny rząd poszuka finansowego ratunku na swoim podwórku. W którą stronę nie patrzeć wszędzie gorzej . Mam nadzieję ,że przegrają wybory. Nicnierobienie to ich program.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here