Wygraj bilet na koncert zespołu New Bone -rozstrzygniety

1

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z dwóch biletów na koncert zespołu New Bone. Koncert odbędzie się 23 stycznia o godzinie 18.00 w sali widowiskowej DK "Strzecha" przy ul. Londzina 23.

Aby wygrać pojedynczy bilet na koncert zespołu New Bone wystarczy podać tytuł płyty, którą podczas koncertu w Raciborzu zespół będzie promował. Na poprawne odpowiedzi, które należy przesłać na adres [email protected], czekamy do 20 stycznia. W tytule wiadomości należy podać "RCK – New Bone" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 21 stycznia na portalu raciborz.com.pl. Zwycięzcy o wygranej powiadomieni zostaną również drogą mailową.

- reklama -

Uwaga! Zaproszenia na koncert można odebrać w dniu 23 stycznia bezpośrednio przed koncertem w kasie DK "Strzecha" przy ul. Londzina 23 w Raciborzu. Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości.

 

 

Koncert zespołu New Bone odbędzie się 23 stycznia o godzinie 18.00 w DK "Strzecha" w ramach cyklu "Spotkania z jazzem". Zespół „New Bone”, to akustyczny kwintet jazzowy, który został założony w 1996r. przez studentów Akademii Muzycznej w Krakowie. W tym też roku zadebiutował na krakowskim festiwalu trębaczy jazzowych „Miles Davis Memorial Night” wystąpił wtedy w składzie: Tomasz Kudyk – trąbka, Marcin Ślusarczyk-saksofon altowy, Łukasz Hodor- puzon, Piotr Wyleżoł- fortepian, Robert Kubiszyn- kontrabas, Tomasz Grochot- perkusja.

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

zwyciezcy- Marta Staniecka, Ewa Wieder

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here