Zjedz za darmo w Hetmańskiej – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z dwóch kuponów (po 40 zł każdy) do wykorzystania w Karczmie Hetmańskiej w dniach od 28 do 30 stycznia.

 

- reklama -

 

Karczma Hetmańska
ul. Długa 5
Racibórz
tel. (032) 419 07 57   

 

KONKURS:

Chcesz wygrać kupon o wartości 40 zł do wykorzystania w Karczmie Hetmańskiej? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Czy w Karczmie Hetmańskiej można dostać pizze? Rozwiązanie konkursu 27 stycznia na portalu raciborz.com.pl. Odpowiedzi należy wysyłać na [email protected]. W tytule wiadomości  proszę wpisać "Hetmańska – pizza".

Uwaga! Kupony można wykorzystać tylko w dniach od 28 do 30 stycznia w Karczmie Hetmańskiej. Później tracą one swoją ważność. Ze względu na krótki termin ważności kuponów zwycięzców prosimy o jak najszybszy odbiór nagród.

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli nagroda nie zostanie odebrana w ciągu 14 dni losowanie zostanie ponowione.

 

Zwycięzcy: Jacek Szczyrbowski, Mirosław Jakubiak

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here