Śladami Justyny Kowalczyk

0

RAFAKO już po raz drugi wspiera „Bieg na Igrzyska”, ogólnopolską imprezę sportową, której patronuje Justyna Kowalczyk.  W tym roku zawody odbywają się pod nazwą Polbank Cup 2011.

Ruszyła druga edycja Narodowego Programu Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”. Pierwsze zawody  z całego cyklu odbyły się w dniach 15-16 stycznia na Jakuszyckiej Polanie w Szklarskiej Porębie i przyciągnęły rekordową liczbę 462 zawodników z 42 klubów z całej Polski. Projekt przygotowany przez Polski Związek Narciarski adresowany jest do młodzieży uprawiającej narciarstwo biegowe i ma misję programu sportowo-społecznego. Jego ambasadorem jest Justyna Kowalczyk, dzięki której narciarstwo biegowe staje się coraz bardziej popularnym w Polsce sportem. Sponsorem Programu Rozwoju Biegów Narciarskich jest  RAFAKO S.A. z Raciborza, które jest również głównym sponsorem Justyny Kowalczyk.

- reklama -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Idea programu jest bardzo dobra i nasza firma popiera tę inicjatywę. Wierzymy, że przyniesie to efekt. Kiedyś RAFAKO wsparło Justynę Kowalczyk, młodą, zdolną, ale nieznaną wówczas zawodniczkę, która teraz święci międzynarodowe triumfy jako „Królowa Śniegu”.  Dzięki programowi „Bieg na Igrzyska” mamy możliwość wesprzeć innych młodych sportowców, którzy mają szansę pójść w ślady Justyny –  mówi Piotr Karaś, kierownik zespołu Promocji Produktu w RAFAKO S.A.

Organizatorem „Biegu na Igrzyska” jest Polski Związek Narciarski oraz Centrum Promocji AK-Pol.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here