Quiz wiedzy o regionie – wygraj mapy cz.2 – rozstrzygnięty

0

Weź udział w quizie, odpowiedz na trzy proste pytania i wygraj mapy województwa śląskiego w języku rosyjskim i niemieckim. Mapy to swoiste przewodniki po województwie śląskim wzbogacone o opis najpiękniejszych zabytków i szlaków turystycznych.

Co tydzień w Quizie do wygrania mapy turystyczne w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim. W tym tygodniu wygrać można mapy rosyjsko i niemieckojęzyczne. Mapy to swoiste przewodniki po województwie śląskim. Można w nich znaleźć opisy i trasy dojazdowe do najciekawszych miast na śląsku, dodatkowo w mapach znajdują się opisy tych miast czy też zabytków lub najciekawszych miejsc. Aby wygrać mapy należy odpowiedzieć na poniższe pytania.

- reklama -

W którym roku nastąpiło otwarcie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu?

a) 1986
b) 1912
c) 1945

Jako, które w kolejności miasto w Polsce Racibórz uzyskał certyfikat ISO 14001?

a) jako pierwsze
b) jako drugie
c) jako trzecie

Z jakimi miastami Miasto Racibórz zawarło umowę partnerską w 2002 roku?

a) z Roth
b) z Kalingradem
c) z Leverkusen

Odpowiedzi na pytania można przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości należy wpisać "Quiz cz. 2" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Na osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania czeka dodatkowa nagroda – przewodniki turystyczne. Rozwiązanie drugiej części Quizu 7 lutego.

Regulamin konkursu:

Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy – Joanna Musiałowska, Łukasz Kapuścik

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here