Perpetum Homo w Atmosfear

0

W piątek, 18 lutego o godzinie 18.00 w klubie Atmosfear w Raciborzu odbędzie się koncert zespołu Perpetum Homo. Wstęp wolny.

Ich muzyka to wypadkowa upodobań ze wspólnym mianownikiem – radością grania. Sami określają styl swojej muzyki jako „(…) from PerpetumHomo with love.” Teksty to głównie przewrotna forma opisywania rzeczywistości z dużą dawką humoru okraszonego ironią i sarkazmem. W rezultacie połączenia muzyki i tekstów PerpetumHomo powstaje kontra dla wszystkich sztucznie smutnych rzeczy, które powstają na całym świecie i nie tylko.

- reklama -

 

 

PerpetumHomo na sowim koncie ma płytę „Porkimobile” nagraną i wydaną w 2008 roku. Płyta, zawierająca 15 utworów, rozeszła się w całkowicie niekontrolowanym i spontanicznym nakładzie. Utwory PerpetumHomo były prezentowane m.in. w radiowej Trójce i Radiu Kielce. Ponadto PerpetumHomo zagrał koncert w ogródku Trójki, przed Czesławem, który Śpiewa jako jeden z trzech laureatów „Ładnych Kwiatków” – audycji promującej mało znane, polskie zespoły.

Obecnie, po perypetiach składowych, zespół PerpetumHomo ze świeżą energią, mocą i ogromnym zapałem pracuje nad nowym materiałem na drugą płytę pod roboczym tytułem „Vehiclemouse”. Zapraszamy do posłuchania demówki jednego z utworów pt. „Zjedliśmy już wszystko”. PerpetumHomo przygotowuje się również do koncertów w ramach totalnie nieregularnej, mini-mikro trasy koncertowej.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here