Jennifer Lopez i Liza Minnelli na deskach RCK!

0

Oto polskie współczesne kobiety w krzywym zwierciadle satyry! Są mądre, ale robią straszne głupstwa… Są piękne, ale potrafią dopiec…Są łagodne, ale bywają diablicami… Prowadzą wielkie firmy, ale nie potrafią same przejść przez ulicę… Są szlachetne, ale nie daj Bóg im podpaść…

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na wyśmienitą zabawę z gwiazdami polskiej sceny: Emilią Krakowską, Barbarą Wrzesińską i Ewą Kuklińską. Teksty w większości napisała Maria Czubaszek (znana m.in. z kultowego komediowego show "Spadkobiercy"). Wykorzystano fragmenty utworów Juliana Tuwima, Zbigniewa Korpolewskiego i Krzysztofa Jaroszyńskiego.

- reklama -

 

– Ten kabaretowy wieczór będzie o tym jak polskie kobiety dają sobie radę w polskiej rzeczywistości. Pewnie każda z nas w programie rozpozna sceny z własnego życia! – zachęca Janina Wystub, dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury.   

 

Cały wieczór przeplatany będzie przebojami z repertuaru takich gwiazd jak: Marilyn Monroe, Liza Minnelli, Jennifer Lopez, Geri Halliwell, czy Anastacia. – Nowa scena to nowy temat i nowy kostium, wszystko będzie miało niesamowite tempo – dodaje Wystub. Okazuje się, że kabaret zdążył już zdobyć serca niejednej publiczności, cieszy się dużym powodzeniem, zwiedził już większość polskich miast, przyjmował także zaproszenia do udziału w najbardziej prestiżowych imprezach teatralnych i kabaretowych w zagranicą w Austrii, Szwecji, Kanadzie, czy Anglii.

 

Organizatorzy już teraz na finał zapowiadają niespodziankę. – Nie chcę zdradzać jeszcze szczegółów, chcę by widzowie byli zaskoczeni, ale jedno jest pewne, aktorki nie znikną od razu po przedstawieniu – zdradzają w RCK. 

 

Kabaret Old Spice Girls na deskach Raciborskiego Centrum Kultury w Dniu Kobiet, 8 marca o 18.00. Bilety (cała sala) w cenie 30 zł.

———————————————————————–

 

REKLAMA

 

 
pn. – pt.: 9.00 – 21.00
sb. – ndz.: 10.00 – 22.00

ul. Rybnicka 135
47-400 Racibórz

Tel. 32 777 43 41
        32 777 43 42

 
 
 
 
 
 
 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here