St. James Hotel wystąpił na Końcu Świata

1

Zespół St. James Hotel podczas piątkowego koncertu na Końcu Świata promował swoją najnowszą płytę. Nowa energia, nowe klimaty, wiele nagród, turbo blues – tak w kilku słowach można opisać grupę. Zobacz zdjęcia.

St. James Hotel to zjawisko całkiem nowe na naszej scenie muzycznej. Zespół powstał wiosną 2009 roku w Katowicach. Świetne piosenki i żywiołowe granie doceniono na festiwalach w całej Polsce. Zespół wziął udział w konkursie głównym 45 Festiwalu Piosenki Studenckiej, wygrał Maj Music Festival 2010, wystąpił podczas koncertu półfinałowego do Przystanku Woodstock (z ponad 700 zgłoszeń wyłoniono 28 zespołów), zdobył trzecie miejsce na Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla, wygrał festiwal Generacja, którego główną nagrodą był występ na OFF Festivalu 2010 i zagrał na Dużej Scenie 30. Rawa Blues Festival.

- reklama -

 

 

 
 

 

 

 

I to wszystko przed debiutem! Pierwszy album zespołu ukazał się 17 stycznia 2011 nakładem nowego, niezależnego wydawnictwa Falami. Na płycie „St. James Hotel” znalazło się 11 znakomitych, rockowych piosenek: twardych i romantycznych, wrażliwych i bardzo przebojowych. Rewelacyjny debiut. Wszystkie te utwory mięliśmy okazję usłyszeć podczas piątkowego koncertu. Podobnie jak publiczności w całej Polsce, również i raciborzanom grupa przypadła do gustu.

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Co sądzić o raciborskim prezydencie i samorządzie, który ,,wyrzucił,, awangardowy ,,Koniec Swiata,, ze Strzechy do takiej rudery!?[img]upload/small_9ScreenShot010.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here