Prezydent pokaże, jak będzie wyglądał aquapark

0

9 marca w sali kolumnowej urzędu miasta odbędzie się prezentacja projektu aquaparku, którego budowa już wkrótce ruszy na terenie OSiR-u przy ul. Zamkowej.

"Budowa Wielofunkcyjnego Ośrodka Sportowego przy ul. Zamkowej", bo taką nazwę oficjalnie nosi inwestycja będzie tematem prezentacji zaplanowanej przez magistrat na 9 marca. Spotkanie odbędzie się o godz. 15.00.

- reklama -

 

O tym, co zaplanowano w raciborskim aquaparku, mówił 19 lutego na sesji rady miasta Wojciech Krzyżek. Wg jego słów obiekt będzie wyglądał następująco ( Basen czy aquapark? Aquapark, tyle że nazwany basenem ):

 

Powierzchnia zabudowy obiektu planowana jest na 3783 m kw. o powierzchni użytkowej 6708 m kw. Łączna kubatura obiektu mieścić się będzie w ponad 46 tys. m sześć. Wśród atrakcji strefy basenowej zaplanowano: ośmiotorowy basen pływacki 25×21 m o głębokości od 1,35 do 1,8 metra, basen do nauki pływania 15×7,5 m, basen rekreacyjny o powierzchni 93,9 m kw. o nieregularnych kształtach z leżankami podwodnymi z masażem, biczami wodnymi, parasolem wodnym i oświetleniem. Ponadto znajdą się tam rwąca rzeka, basen zjeżdżalni o pow. 62,6 m kw., 2 pięcioosobowe wanny z hydromasażem, brodzik dla dzieci i dwie zjeżdżalnie rurowe (obydwie zewnętrzne): krótsza, pomarańczowa o dł. 78,1 m oraz dłuższa, całkowicie czarna z efektami świetlnymi o dł. 98,5 m.

 

Bogate wyposażenie będzie posiadał zespół odnowy biologicznej: tutaj w planach są 2 sauny fińskie i jedna parowa, grota śnieżna, solarium stojące, wanna hydromasażowa, natryski i wypoczywalnia z podgrzewanymi leżankami. Część gastronomiczna ma być dostępna zarówno od strony holu, jak i basenu. Na piętrze mają znaleźć się m.in. sala gimnastyczna z zapleczem i sala konferencyjna.

 

fot. internet

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here