Żak 2011

0

Sukcesem zakończył się udział Rafała Zaremby z SP 15 w etapie rejonowym konkursu religijnego Żak 2011.W Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu odbył się etap rejonowy konkursu religijnego Żak 2011 z rejonu Racibórz. Brało w nim udział dwudziestu ośmiu uczniów ze szkół z: Raciborza, Krzanowic, Krzyżanowic, Branic, Rudnika i Głubczyc. SP 15 reprezentował Rafał Zaremba.


Konkursowy arkusz testowy składał się on z 22 pytań zamkniętych i 23 zadań otwartych. Czas na napisanie testu wynosił 60 minut. Do zakwalifikowania się do etapu diecezjalnego wystarczyło zdobyć 47 punktów na 59 możliwych do uzyskania. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się siedem osób, w tym przedstawiciel SP15 Rafał Zaremba, przygotowywany przez katechetę Krzysztofa Jasitę. Zwyciężczynią etapu została Kaja Koseł ze szkoły w Krzanowicach. Laureaci otrzymali ilustrowaną biblię dla dzieci, a wszyscy uczestnicy pamiątkowy dyplom oraz książkę „Święci ze Śląska”.


Konkurs odbył się sprawnie i bez żadnych przeszkód. Wszystko było dobrze zorganizowane, a żaden z uczestników konkursu nie wrócił do domu z pustymi rękami.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here