Old Spice Girls bawił i zaskakiwał

1

Nieprzewidywalny, dynamiczny, szalony i pełen pozytywnych emocji – taki właśnie był występ kabaretu Old Spice Girls w Raciborskim Centrum Kultury. Zobacz zdjęcia.

Występ kabaretu Old Spice Girls był opowieścią o tym jak dają sobie radę polskie kobiety w polskiej rzeczywistości. Ramy wieczoru, a więc prolog i finał, stanowiły pastisze znanych utworów zaśpiewane i zatańczone przez cały zespół babskiego kabaretu, w gwiazdorskim składzie – Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Ewa Kuklińska. Podczas ich występu można było usłyszeć największe przeboje Marilyn Monroe czy Jennifer Lopez.

- reklama -

 

 

Aktorki zmieniały kostiumy oraz stylizacje, przez co ich występ stał się jeszcze bardziej dynamiczny i chociaż były tylko trzy, wydawać się mogło, że aktorek jest cały tłum. Bawiły i zaskakiwały coraz bardziej z każdą minuta przedstawienia. Chociaż sala Raciborskiego Centrum Kultury była prawie pełna to było na niej bardzo niewielu mężczyzn. Sytuację wykorzystała Ewa Kuklińska, która zaprosiła na scenę jednego z panów. Aktorka zaśpiewała zatańczyła specjalnie dla niego.

 

 

Na spektakl składają się skecze i dialogi Marii Czubaszek, wykorzystywane są także wyjątkowo dowcipne teksty Juliana Tuwima, Zbigniewa Korpolewskiego i Krzysztofa Jaroszyńskiego. Całość przeplatana największymi muzycznymi hitami, tworzy przebojową całość. Nic więc dziwnego, że kabaret gdzie się nie pojawi, wszędzie cieszy się ogromną popularnością. Spektakl w Raciborzu odbył się z okazji Dnia Kobiet. Na wszystkie panie, które zdecydowały się spędzić ten wyjątkowy wieczór w RCK, przy wyjściu czekały kwiaty i słodycze.

 

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. świetnie było! Pani Emilia jest genialna 🙂 najlepszy był skecz o zlotej rybce

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here