Komisja rolnictwa jedzie do Kielc

0

Tradycyjnie już marcowe posiedzenie powiatowej komisji rolnictwa połączone będzie z wyjazdem do Kielc na rolnicze targi AGROTECH. Radnym i urzędnikom w wyprawie towarzyszyć będzie grupa rolników z powiatu raciborskiego.

Od 11 do 13 marca w Kielcach już po raz 17. odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, jedno z największych wydarzeń branży rolniczej w Polsce. Od trzech lat starostwo powiatowe organizuje wyjazd na targi dla radnych – członków komisji rolnictwa, w którym biorą udział również rolnicy z terenu powiatu raciborskiego.

- reklama -

 

Delegacja powiatu wyjeżdża na targi w sobotę 12 marca. Starostwo opłaca koszt podróży i ubezpieczenie, za bilet wstępu na targi i wyżywienie uczestnicy zapłacą już sami.

 

To nie jedyne wyjazdowe posiedzenie komisji rolnictwa. I tak, zgodnie z przyjętym na początku roku planem pracy komisji, w maju radni wyjadą do Kuźni Raciborskiej na oczyszczalnię ścieków (na ten miesiąc jako temat przewodni zaplanowano gospodarkę osadami ściekowymi), jesienią spotkają się w raciborskiej kompostowni.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here