W religiaTV raciborskie Love Story śpiewało o seksie

0

W pierwszym w nowym sezonie odcinku Magnetycznego Magazynu Muzycznego pojawiła się relacja z koncertu zespołu Love Story oraz klip NEW LIFE'm "Szukam domu"

Materiał wideo zespołu Love Story, definiowanego jako "super niezła kapela, która śpiewa o seksie z katolickiego punktu widzenia" można zobaczyć w religia.tv

- reklama -

 

Jesteśmy grupą młodych ludzi o rozmaitych upodobaniach muzycznych. Cenimy sobie kreatywność, nowoczesność, świeżość, poczucie humoru. Chcemy przekazać Wam tę energię, dołączając do niej pozytywny przekaz. W ten sposób zrodziła się idea naszego programu. W Magnetycznym Magazynie Muzycznym "Zbij szybkę" poznacie bliżej zarówno znanych jak i underground'owych wykonawców muzyki chrześcijańskiej oraz ludzi niekoniecznie związanych z ujarzmianiem dźwięków. Chcemy też w niekonwencjonalny sposób zarazić Was swoimi przemyśleniami na temat życia.

 

Pomysłodawcami i osobami tworzącymi projekt przez pierwsze 10 odcinków byli Maciej Kiszko, Basia Sieradz, Łukasz Bajor, Jarosław Skrzeczkowski i Asia Rafał, a aktualnie "Zbij szybkę" tworzą Maciej Kiszko, Jarosław Skrzeczkowski, Asia Rafał, Roman Horodytskyy i Jan Otrębowski.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here