Kolejna funkcja dla Adama Hajduka

2

Na pierwszym w tym roku Zgromadzeniu Ogólnym Związku Subregionu Zachodniego, które odbyło się w Raciborzu wybrano nowe władze. Przez dwa lata przewodniczyć związkowi będą Adam Hajduk i Adam Fudali.

Dotychczasowym przewodniczącym Zgromadzenia Ogólnego Związku Subregionu Zachodniego był starosta powiatu rybnickiego, Damian Mrowiec. – Jesteśmy jednym z nielicznych tego typu stowarzyszeń, które istnieje i co najważniejsze, żyje – podziękował członkom stowarzyszenia przewodniczący. Podczas spotkania w tajnym głosowaniu wyłoniono nowych przewodniczących. Ilością głosów 39, pierwszym przewodniczącym został starosta Adam Hajduk , a jego zastępcą prezydent miasta Rybnik , Adam Fudali.

- reklama -

 

 

 

– Okazało się, że takie twory jak nasze stowarzyszenie mają sens. Dzięki temu mięliśmy możliwość podzielenia środków poza konkursem i to właśnie działo się w subregionach. Skorzystał z tego również nasz powiat. Najbliższe lata to nowe wyzwania i przede wszystkim nowy budżet unijny. W przyszłości możliwości stowarzyszeń takich jak nasze mają być większe, miejmy nadzieję że będziemy mięli wpływ na to, jak będą dzielone środki unijne – mówił nowy przewodniczący, Adam Hajduk .

 

 

 

W czasie spotkania wybrano także nowych członków zarządu. Od tej pory będą nimi – prezydent miasta Wodzisław Śląski Mirosław Kieca, starosta powiatu rybnickiego Damian Mrowiec, prezydent Jastrzębia – Zdroju Marian Janecki, starosta powiatu wodzisławskiego Tadeusz Skatuła, starosta powiatu raciborskiego Adam Hajduk, prezydent Raciborza Mirosław Lenk , prezydent Żor Waldemar Socha oraz prezydent miasta Rybnik Adam Fudali.

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. adip

    Rozumiem że Fudali został wybrany ale ten de…l Hajduk to jakieś nieporozumienie przecież on nie potrafi nawet zarządzać powiatem raciborskim a co dopiero Zwiąskiem Regionu. Ludzie opamiętacie się co robicie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here