Behemoth, Kat i Arka Noego gwiazdami tegorocznego Memoriału

9

– Postanowiliśmy w tym roku nieco zmienić formułę i zaprosiliśmy zespoły ciężkiego grania – tłumaczy Stanisław Borowik. Podczas Memoriału wystąpią legendy polskiego metalu: Kat i Behemoth, poprzedzone koncertem Arki Noego.

Wobec kłopotów jakie wynikły z zakontraktowaniem zespołu Boney M. organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw obowiązującym obecnie trendom i zaprosili na występy legendarne polskie grupy metalowe: Kat i Behemoth. Na ten jeden koncert muzycy Kata zapomną o wzajemnych animozjach i zespół wystąpi w oryginalnym składzie. Drugą grupą będzie formacja Behemoth, której lider Adam "Nergal" Darski – znany z tabloidów były już chłopak Dody – po przerwie związanej ze zmaganiami z chorobą zamierza dać kilka koncertów charytatywnych.

- reklama -

 

Dwa pierwsze zespoły są z gatunku tych, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnych. Pytany czy nie boją się protestów związanych z ich przyjazdem do naszego miasta, organizator zaprzecza. – Nie boimy się protestów, gdyż umówiliśmy się z obydwoma zespołami, że nie zagrają swoich utworów, tylko wystąpią z repertuarem uznanych gwiazd światowej estrady. I tak Kat zaprezentuje się z repertuarem Abby, a Behemoth zaśpiewa piosenki Modern Talking.

 

Ostatnią zaproszoną grupą jest dziecięcy zespół Arka Noego. Również i oni zgodzili się na jednorazowy występ z nie swoim repertuarem. Aby zachować przyjętą formułę koncertu, Arka wykona utwory AC/DC.

 

/p.a/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

9 KOMENTARZE

 1. OMG

  pisze sie „pierwszego kwiatnia”

 2. Ale k*** śmieszne!!! No a na zakończenie darmowy alk;]

 3. agip

  Ale jaja nie przypuszczam aby Borowik zmienił program bo na stronie memoriału pozostaje program poprzedni. To chyba jaja z 1 kwietnia.

 4. Chyba? Trzeba być niespełna rozumu, żeby wyobrazić sobie behemotha grającego na jednej scenie z Arką Noego, w dodatku piosenki Modern Toking. Prowokacja nazbyt wyraźna i czytelna, ale nie przeczę – uśmiałem się, hehe

 5. Paula

  Oł to będzie trzeba zobaczyć, usłyszeć 😉

 6. ed

  większej bzdury nie czytałem w necie. widać komuś nieźle palnęło w czache wczoraj 1 kwietnia.

 7. dsfg

  o wy k*****y, ciesze sie jak p******y a tu j**… prima aprilis 😉

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here