Wiemy kto wyszedł z pięcioma tysiącami (video)

Wielki konkurs "Spełnimy Twoje marzenie" w Galerii Młyńskiej rozstrzygnięty. 2 kwietnia zgromadzili się wszyscy uczestnicy konkursu. Właśnie tego dnia wyłoniona została laureatka głównej nagrody – 5000 złotych.

Została nią pani Anna z Raciborza, która swoją nagrodę przeznaczy najprawdopodobniej na egzotyczną wyprawę z rodziną. Serdecznie gratulujemy pani Ani oraz innym zwycięzcom. W sobotę bowiem rozlosowano także laureatów nagród dodatkowych – telewizora, konsol PS3 oraz zestawów kina domowego. Lista zwycięzców, jak po każdym losowaniu, opublikowana zostanie na stronie galerii www.galeria-mlynska.pl.

- reklama -

 


 

 

– Było nam bardzo miło gościć wszystkich w Galerii w sobotę. Cieszymy się, że akcja spotkała się z takim pozytywnym odzewem. Cieszymy się także, że mogliśmy sprawić tyle radości laureatom – mówi Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za działania promocyjne Galerii Młyńskiej. Jak dodaje: – W najbliższym czasie na chwilę odetchniemy od konkursów. Niemniej, zapraszamy już na bezpłatne wypełnianie pitów oraz bezpłatne konsultacje i porady ekspertów podatkowych. Więcej informacji o kolejnych akcjach, w tym o poradach podatkowych na www.galeria-mlynska.pl.

 


 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here