Konkurs: wygraj maskotkę Raciborka – rozstrzygnięty

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz Domu Kultury "Strzecha" i wygraj maskotkę Raciborka lub płytę Zespołu Pieśni i Tańca "Strzecha".

 

- reklama -

 

 

KONKURS:
 
Aby wziąć udział w konkursie należy podać datę głównych obchodów jubileuszu 100-lecia "Strzechy". Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "Konkurs – Strzecha". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu 18 kwietnia. Do wygrania maskotka Raciborka lub płytę Zespołu Pieśni i Tańca "Strzecha".

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy:

płyta: Monika Gorska

maskotka: Jolanta Karpiniec

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here