
13 kwietnia dzieci z Przedszkola nr 12 udały się do teatru w Opolu.Sposób na deszczową pogodę… teatr. 13 kwietnia dzieci z grupy „Misiaków” oraz „Biedronek” pojechały do Teatru Lalki w Opolu. Obejrzały przedstawienie „Śpiąca Królewna”, ale, jak się okazało, było też wiele wątków pochodzących z „Szewczyka Dratewki”. Przepiękna sceneria, efekty świetlne, ciekawe kukiełki i marionetki wzbudziły zachwyt dzieci. Zmęczone, ale szczęśliwe, wróciły do Raciborza, by podzielić się wrażeniami z czekającymi na nie rodzicami. B.M.




![Łamator Racibórz z medalami mistrzostw Polski K-1 [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/lamator-raciborz.jpg)
![O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] O zdrowiu, ruchu i diecie. Spotkanie dla seniorów w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Magdalena-Kopel.jpg)

![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)








![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Raciborscy policjanci gościli w przedszkolach [ZDJĘCIA] policja raciborz przedszkole](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2017/10/policja-raciborz-przedszkole-218x150c.jpg)







