Poznajemy zakład wodociągów

Dnia 22.06. grupa „Biedronek” z Przedszkola nr 12 zwiedziła Raciborską Stację Uzdatniania Wody. Celem wycieczki było wzbogacenie wiedzy dzieci na temat ochrony środowiska a w szczególności wody. Dzieci obejrzały makietę Ziemi, poznały proces oczyszczania ścieków, zapoznały się z postacią Franka- Kranka. Więcej zdjęć z wycieczki na stronie: http://www.zwik-rac.com.pl .

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. [b]W tym roku szkolnym przedszkole działa od godziny 6.00 do 16.00, zaszła znacząca zmiana co do roku poprzedniego skrócono czas pracy o godzinę. Nikt nie poinformował o tym fakcie zaskoczonych rodziców. Co mają zrobić rodzice pracujący do 16.00? Okazał sie, że można zmienić tę sytuację, ale jest potrzebne zadeklarowanie się na umowie do godziny 16.30, o czym również nie poinformowano rodziców. Dlaczego inne przedszkola funkcjonują bez takich niespodzianek do 16.30?[/b]

  2. Witam, ja również jestem zaskoczona tą sytuacją. Nie wiem co mam zrobić z dzieckiem przez te pół godziny które nadal jestem w pracy. Przedszkola w tej chwili chyba nie są przeznaczone dla dzieci rodziców pracujących. Bardzo proszę o deklarowanie na umowie późniejszej godziny niż 16, może to coś pomorze.

  3. witam. prosze nie atakowac przedszkola do ktorego uczeszcza panstwa pociecha, bo tak naprawde to urzad zabrał wszystkim placówką godziny pracy. sa tylko 3 placóki ktore zaczynaja swoja prace od 6 rano i w tym jest P12, w związku z tym zabrano godzinke popołudniową. wiecej rodziców zadeklarowało sie ze woli przyjsc na 6. prosze nie atakowac personelu bo tak naprawde to nie jest ich wina- taki mamy rząd.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here