Konto i pożyczka dla seniora

1

Mając na względzie szczególne potrzeby emerytów i rencistów, Zachodnia Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa  przygotowała specjalną ofertę dla seniorów.

Oferta pożyczki 45+ przeznaczona jest dla członków Zachodniej SKOK o statusie emeryta lub rencisty. Formalności pożyczkowe są bardzo proste. Decyzja o jej przyznaniu w tym samym dniu. Dzięki naszej ofercie gotówkę otrzymają Państwo od razu długi okres kredytowania,  do 60 miesięcy wygodna i bezpłatna możliwość spłaty kredytu w  oddziałach SKOK na terenie kraju dostępne ubezpieczenia kredytu do konta możecie Państwo otrzymać kartę płatniczą Visa Electron.

- reklama -

 

Przekaż emeryturę na konto osobiste w naszej SKOK i zaoszczędź. Od 11 kwietnia do 30 września nie pobieramy opłaty  z tytułu prowadzenia rachunku IKS Senior! Dodatkowo, każdy klient który skorzysta z promocji przekazania emerytury, otrzyma od nas 50 zł na Książeczkę Systematycznego Oszczędzania ! Poza tym w tym samym okresie czasu wprowadzamy  kupony promocyjne na darmowe przelewy z konta osobistego.  W ramach takiego kuponu Członek Kasy może zrealizować trzy dowolne przelewy (z wyłączeniem przelewów do ZUS, KRUS, US) za 0 zł. Śpiesz się,  promocyjne kupony obowiązują w w/w okresie lub do wyczerpania zapasów! Prosta i zrozumiała procedura, jasno przedstawiona oferta – doradzimy w wyborze najlepszego wariantu pożyczki i najniższych rat.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki w Raciborzu ul. Długa 36 Zadzwoń i umów się na spotkanie: 32 419 92 84 lub 32 419 92 84

 

 

 
Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.
Niech czas ten, który niesie odrodzenie,
Napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego

życzą


Pracownicy Zachodnia SKOK o/Racibórz
 
 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo miła obsługa, konto może nie takie jak w prawdziwym banku ale już [url=http://pokredyt.pl][b]pożyczki gotówkowe[/b][/url] są bardzo prawdziwe i personel wszystko ładnie tłumaczy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here