Pewne zwycięstwo RTP Unii w Żywcu

  0

  Unitki zdecydowanie pokonały w Żywcu miejscowy Mitech 5 – 1. Paradoksalnie mimo wysokiego zwycięstwa był to ich najgorszy mecz w rundzie wiosennej.

  Dzisiejsze spotkanie zostało właściwie rozstrzygnięte po 34 minutach gry, kiedy to nasze zawodniczki prowadziły już 3 – 0. Pochwalić należy piłkarki Mitechu za ambicję oraz umiejętna grę, bo inaczej wynik końcowy byłby wyższy. Unitki specjalnie się w tym meczu nie wysilały. Tempo akcji było wolne i czytelne dla przeciwniczek dlatego w miarę skutecznie się broniły. Piłkarki Mitechu zwalniały też celowo grę wybijajac z rytmu unitki.

  - reklama -

   

  Kilka akcji w wykonaniu naszych piłkarek było dobrych ale przez większą część meczu z boiska wiało nudą. O tym spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć i solidnie przygotować się do meczów z Wrocławiem, Białą Podlaską i Koninem, które będą kluczowe w walce o Mistrzowstwo Polski.

  Ekstraliga kobiet – XV kolejka

  7 maj 2011 (sobota) godz. 11.00 stadion ul. Tetmajera 50

  Mitech Żywiec – RTP Unia Racibórz

  0 – 1 Żelazko 8', 0 – 2 Żelazko 30', 0 – 3 Wiśniewska 34', 0 – 4 Winczo 36', 1 – 4 Zasada 44', 1 – 5 Winczo 50'

   

  RTP Unia: Janeczek – Hajduk (Żyła 46'), Mika, Konsek (Pencherkiewicz 80') – Istokova, Landeka, Pożerska (Sosnowska 75'), Bojdova (Krupa 55') – Żelazko – Winczo, Wiśniewska

   

  źródło: rtpunia

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here