Tydzień ekologiczny w naszym przedszkolu

0

Tradycją już jest w naszym przedszkolu doroczny tydzień ekologiczny. Każdego dnia tygodnia dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach, które miały na celu w sposób twórczy i praktyczny przybliżyć dzieciom wiedzę o ekologii. Dla dzieci zostały zorganizowane zajęcia plastyczno – techniczne podczas których dzieci konstruowały z materiałów ekologicznych, innego dnia dzieci obsadzały drzewkami, kwiatami i krzewami przedszkolny ogród. Czwartek był dniem podczas którego dzieci samodzielnie przygotowały sobie śniadanko z ekologicznych produktów. Zwieńczeniem tygodnia ekologicznego była dyskoteka ekoludków – wszystkie dzieci ubrane na zielono zmierzyły się w wesołych konkursach i turniejach sprawdzających ich wiedzę na temat ekologii, oraz wspaniale bawiły się przy znanych przebojach.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here