Urząd Miasta przeniesie się do Auchan

0

Z okazji jubileuszu Centrum Handlowego Auchan w Polsce 11 maja na terenie marketu pojawi się ekspozycja raciborskiego magistratu. Urzędnicy m.in. będą wydawali wnioski na dowód, rozdawali ulotki i foldery.

Centrum świętuje 15 lat otwarcia pierwszego Centrum Handlowego Auchan na terenie Polski w Piasecznie i 10 lat otwarcia pierwszego Centrum Handlowego Auchan przez Schiever Polska w Zielonej Górze. W związku z tym  wydarzeniem na terenie Centrum Handlowego Auchan w Raciborzu organizatorzy planują wiele atrakcji. Zaproszono m.in.  urzędników raciborskiego urzędu do zorganizowania stoiska informacyjnego na terenie Auchan.

- reklama -

 

Stoisko Urzędu Miasta Racibórz dostępna będzie 11 maja w ramach punktu informacyjnego. Będzie tu można uzyskać informacje o wydawaniu dowodów osobistych i procedurach zgłoszenia jego utraty. Udzielana będzie także informacja dotycząca zameldowania i wymeldowania, jak i procedury wydawania zaświadczeń z akt ewidencji ludności. W punkcie dostępne będą m.in. wnioski o wydanie dowodu osobistego, druki o zameldowaniu i wymeldowaniu. Udzielana będzie informacja dotycząca nabycia mieszkania czy uzyskania dotacji mieszkaniowej. Będzie również możliwość uzyskania informacji o podpisie elektronicznym w systemie SEKAP oraz o Narodowym Spisie Powszechnym 2011r. Rozdawane będą ulotki, foldery oraz naklejki w ramach konkursu promującego tegoroczne Dni Raciborza. Warto odwiedzić stoisko, wziąć naklejkę i przykleić ją na szybę samochodu, bowiem co godzinę będą wykonywane zdjęcia pojazdów z naklejkami. Wygraną w konkursie jest wzlot balonem podczas Dni Raciborza 19 czerwca.

 

/w/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here