Ludmiła Nowacka zachęcała Słowenki mumią

3

W urzędzie miasta gościła kobieca reprezentacja Słowenii w piłce nożnej, która dziś o 17.00 zmierzy się towarzysko z RTP Unią Racibórz. Zobacz zdjęcia

Słowenki przybyły do Raciborza w poniedziałek. Pierwotny plan zakładał rozegranie towarzyskiego meczu z reprezentacją Polski, ale z przyczyn finansowych spotkanie nie doszło do skutku. Honor PZPN uratował Remigiusz Trawiński, który wziął na swoje barki organizację meczu ze swoją drużyną. Kadra Słowenii, licząca wraz ze sztabem szkoleniowym 24 osoby zatrzymała się w hotelu Ragos.

- reklama -

 

 

 
 
 

 

 

Mecz z RTP Unią odbędzie się dziś o godz. 17.00 na stadionie OSiR-u, wcześniej Słowenki na zaproszenie prezydenta Lenka złożyły wizytę w magistracie. Ze względu na natłok obowiązków prezydent nie spotkał się jednak z piłkarkami, w jego zastępstwie powitała je Ludmiła Nowacka. Pani wiceprezydent zachwalała gościom uroki naszego miasta i zachęcała do zwiedzenia raciborskiego muzeum. – Mamy tam najprawdziwszą egipską mumię, która trafiła do Raciborza jako prezent ślubny – zachwalała, co Słowenki przyjęły z lekkim niedowierzaniem i rozbawieniem. Zastępczyni prezydenta wypytywała m.in. jak przedstawia się sytuacja kobiecej piłki nożnej w Słowenii.

 

 

 
 
 

 

 

Po powitaniu zawodniczki i trenerzy otrzymali okolicznościowe upominki, selekcjoner Słowenek zrewanżował się Nowackiej wręczając jej trykot w barwach narodowych Słowenii. Następnie goście postanowili skorzystać z podpowiedzi i udali się do muzeum podziwiać mumię.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. fun

    Tos chyba oslep z tej milosci,bo to jedna i ta sama panna imo

  2. ,,Leśne dziadki,, BANKRUTAMI !!!
    To jest HIT dnia … W POLSKĘ tę nowinkę ponieść trzeba.
    Dobrze, że są HONOROWI BRUKARZE …

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here