Uczniowie SP nr 15 prezentowali swoje talenty

0

W Szkole Podstawowej nr 15 odbył się finał konkursu talentów "Talent Show". W eliminacjach do konkursu, które odbyły się w kwietniu udział wzięło 29 uczniów. Do finału zakwalifikowało się 20 z nich.

Aby móc wystąpić w finale, uczestnicy musieli przejść eliminacje wstępne, które odbyły się w szkole miesiąc wcześniej (na eliminacje zgłosiło się 29 chętnych, w tym 20 przeszło do finału). Każdy uczeń szkoły miał okazję obejrzeć 12 występów finalistów, którzy występowali jako soliści, duety, a także zespoły. Finaliści konkursu zaprezentowali się w przeróżnych odsłonach (śpiew, taniec, gra na instrumencie oraz podbijanie piłki). Występujący oceniani byli zarówno przez jury nauczycielskie, jak i uczniowskie (łącznie uczestnicy konkursu otrzymali noty od 23 członków jury).

- reklama -

 

 
 
 

Po wnikliwym obliczeniu punktów okazało się, że (maksymalnie można było otrzymać 115) I miejsce zajęła Magdalena Poznakowska z kl. VI c, uzyskując 114 punktów, II miejsce należało do Sary Żurek z kl. V c (104,5 pkt.), a III miejsce, ex aequo, zajął zespół, w którego skład wchodziły: Julia Koterba i Daria Mucha z kl. V d, Anna Piątek i Marta Treścińska z kl. VI d (101,5 pkt.) oraz Aleksandra Kajstura z kl. V a (101,5 pkt.). Finał "Talent Show" dostarczył nam wszystkim wiele emocji i niezapomnianych chwil, a także uświadomił, jak wiele talentów kryją uczniowie naszej szkoły…

 

 
 

 

Sp nr 15

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here