
Osiem goli padło w dzisiejszym meczu KP Unii Racibórz z GTS Bojszowy. Niestety, aż pięć z nich wylądowało w bramce unitów. Przecwnik pogrążył raciborzan w końcówce, kiedy to w 10 minut zdobył 3 gole.
KP Unia Racibórz – GTS Bojszowy 3 – 5 (1 – 2)
Bramki dla Unii: Pawlisz 10', 50', Fryt 75' – dla Bojszów: Wróbel 15', 80', 88', Buturla 20', Pyrlik 86'
KP Unia: Kała – Pytlik (Rachwalski 61'), Fryt, Chełchowski, Słysz – Potaczek, Podstawka, Kowalczyk, Gawryluk (Prusicki 61') – Pniewski, Pawlisz
Wyniki 28. kolejki II grupy IV ligi:
AKS Mikołów 6-2 Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Rogów 1-1 Polonia Marklowice
Carbo Gliwice 1-2 LKS Czaniec
Unia Racibórz 3-5 GTS Bojszowy
KS Żory 2-2 Grunwald Ruda Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice 5-2 Gwarek Ornontowice
Rekord Bielsko-Biała 2-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Mecz Nadwiślan Góra – Zapora Porąbka zostanie rozegrany w niedzielę
/ps/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)
![Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu [ZDJĘCIA] Udany start Łamatorów podczas turnieju w Bieruniu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz-14.jpg)

![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)





