ALLEYCAT na zakończeniu Masy

0

Po zakończeniu przejazdu Rowerowej Masy Krytycznej, która ruszy 5 czerwca o godzinie 15.00 spod pomnika Arki Bożka, o godzinie 16.00 na płycie raciborskiego rynku rozpocznie się 3. edycja miejskiej gry rowerowej ALLEYCAT. Udział w niej może wziąć każdy, bez względu na wiek. Dobra zabawa gwarantowana!

Celem gry jest dotarcie w jak najkrótszym czasie do punktów znajdujących się w różnych częściach naszego miasta. Wyszczególnione są one na mapce bądź na manifeście, który dostaje każdy uczestnik zabawy. Oprócz zaliczenia wymienionych tam punktów, należy wykonać szereg poleceń np.: zebrać podpisy osób znajdujących się w różnych miejscach Raciborza, pojechać i zobaczyć, co mieści się pod danym adresem, o jakiej godzinie odjeżdża autobus z przystanku, jaki jest podpis pod danym pomnikiem czy wykonanie sekretnego zadania. Odpowiedzi trzeba będzie wpisywać na otrzymanym manifeście.

- reklama -

 

Zabawa może przybrać formę tematyczną: np. wcielacie się w tajnego agenta, jesteś kurierem i musisz jak najszybciej odebrać przesyłkę od „bossa” ubiegając konkurencję albo możecie się nawet zamienić w czerwonego kapturka i spróbować dowieźć koszyk babci, kiedy goni was wilk.

 

W zabawie nie zawsze wygrywa ten, kto potrafi jeździć najszybciej. Liczy się również spryt – może znasz jakiś tylko sobie znany skrót, znajomość miasta – wiesz od razu, gdzie dany punkt jest położony i jak najszybciej tam dojechać, no i odrobina kondycji.

 

Przewidziane są NAGRODY, fajne akcesoria rowerowe sponsorowane przez „Serwis Rowerowy BOB”. W planie jest  również after party, a symboliczne wpisowe zostanie przeznaczone na tajemniczy napój energetyczny, być może będzie to niesamowity sok z gumijagód.

 

ZAPRASZAM w imieniu swoim jaki i organizatorów Rowerowej Masy Krytycznej

 

Dariusz Niestrój

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here