RCK: Chcą, by dzieci nie ulegały modom

0

"Pan Plamka i jego kot" – to spektakl jaki 5 czerwca, już po Dniu Dziecka, ale nadal z jego okazji, na deskach Raciborskiego Centrum Kultury wystawi Teatr Rozrywki z Chorzowa.

– Świetna obsada, wspaniała muzyka napisana przez samego Krzesimira Dębskiego specjalnie dla tej sztuki! – zachwala dyrektor RCK, Janina Wystub.

- reklama -

 

Spektakle organizowane w RCK-u dla najmłodszych cieszą się zawsze ogromną popularnością. – Staramy się spektakle, spotkania z aktorami organizować dla maluchów przynajmniej raz w miesiącu. Często gości u nas teatr Banialuka, który każdorazowo oczarowuje dzieci tak bardzo, że w scenę wpatrują się z otwartymi ustami! Dla naszych najmłodszych grywają najlepsi, przypomnę choćby Magdalenę Walach, która do nas przyjechałą z teatrem Bagatela. Wypełniła salę po brzegi! – cieszy się Wystub. 

 

Spektakl "Pan Plamka i jego kot" 5 czerwca w Raciborskim Centrum Kultury nprzy ul. Chopina o 16.00. Bilety w cenie 25zł i 15zł. Przypominamy o możliwości internetowej rezerwacji wejściówek.

Opis:
Przygody sprytnego kota Barnaby, który pozostaje w wielkiej przyjaźni ze swoim panem, artystą malarzem. Pan Plamka codziennie eksperymentuje, malując nowy portret swojego kotka. Wynikają z tego bardzo zabawne ale i niebezpieczne przygody, z których na szczęście Barnaba wychodzi zawsze bez szwanku. Bajka muzyczno-edukacyjna wprowadza dzieci w tajniki wiedzy o sztuce, uczy również otwartej na świat i twórczej postawy. Zachęca do pielęgnowania indywidualnych cech i zdolności. Widowisko pełne jest barwnych postaci w pięknych kostiumach!

"Pan Plamka to dla dzieci doskonała zabawa, a także możliwość nauczenia się czegoś nowego – twórcy spektaklu zachęcają widzów do twórczej postawy wobec życia, namawiają także do tego, by nie poddawać się narzucanym modom i zawsze być wiernym samemu sobie. To również wspaniała zabawa w teatr." (Gazeta Wyborcza).

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here