Posłusznie melduję, czyli Szwejk w bibliotece

0

W związku z setną rocznicą urodzin Dobrego Wojaka Szwejka, biblioteka w Raciborzu zaprasza do udziału w wielkim Konkursie literackim.

Konkurs będzie bezstresowy. Wystarczy przeczytać powieść Jarosława Haszka „Przygody dobrego wojaka Szwejka”, stosować zasady szwejkologii jako sposobu na życie i wszystko stanie się proste, jasne i przejrzyste, bo jak mawiał Szwejk „Nie wszyscy muszą być mądrzy, bo świat zgłupiałby od tego”.

- reklama -

 

Pytania konkursowe będą dostępne na stronie Biblioteki www.biblrac.pl, oraz na portalu www.nowiny.pl od 3 do 12 czerwca. Każdego dnia ukażą się 3 nowe pytania.

 

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na adres [email protected] na przynajmniej jedno z 30 pytań, podanie swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu lub adresu e-mail. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik konkursu otrzyma jeden punkt.

 

Na zwycięzców Konkursu czekają nagrody oraz tytuły naukowe ustanowione na jednym z kongresów szwejkologicznych zgodnie z sugestiami Dobrego Wojaka.

Uroczystego nadania szwejkologicznych tytułów naukowych dokona 16 czerwca 2011 roku Profesor Szwejkologii Stosowanej Leszek Mazan.

 

fot. internet

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here