MEDTUR – To wspaniałe wakacje!

0

Z okazji naszych 18 urodzin do wygrania 3000 PLN na „Twoje Wspaniałe Wakacje”. Szczegóły konkursu na www.18lat.medtur.pl oraz w naszych biurach.

Artykuł sponsorowany

- reklama -

 

Gdzie na wakacje?

Wczasy nad polskim morzem czy urokliwych górskich zakątkach? To miejsca, gdzie każdy może na własną rękę sam zorganizować sobie urlop. Jeśli chodzi o zagraniczne wojaże wycieczkowicze wolą skorzystać z pomocy profesjonalnych biur podróży. W tym roku mieszkańcy Raciborza i okolic na miejsce zasłużonego od pracy odpoczynku najchętniej wybierają Grecję, Hiszpanię oraz Bułgarię. Dużym powodzeniem cieszą się również wycieczki egzotyczne, a wśród nich Kenia i Dominikana. Turyści wybierają również Sri Lankę, Malediwy, Meksyk, Kubę, Seszele, Tajlandię i Kambodżę.

 

Ci, którzy decydują się na podróż własnym środkiem lokomocji, najczęściej wybierają Chorwację, Włochy, Bułgarię, a także Austrię, która okazała się być atrakcyjnym miejscem wypoczynku nie tylko zimą. Niezmiennym powodzeniem od lat cieszy się Turcja. Kraj położony na pograniczu Europy i Azji w tym roku odwiedzi więcej naszych turystów. – Przyczyniły się do tego zamieszki w Egipcie oraz Tunezji, które miały miejsce w tych krajach początkiem roku. Zainteresowanie kurortami w Tunezji oraz nad Morzem Czerwonym jednak wraca. Mimo faktu, że kraje te zostały już przez Polaków odkryte, to turkusowa woda, podwodne krajobrazy i wspaniałe plaże przyciągają miłośników fascynująch barw podmorskiego świata oraz uroków Sahary. Turyści szukają nowych wrażeń i zapuszczają się w coraz bardziej odległe zakątki świata. Stąd też wzrost zainteresowania rejsami wycieczkowymi po morzach i oceanach – mówi Krzysztof Rębisz z Biura Podróży Medtur.

 

Po Pierwsze klient!

Gusta klientów są różne. Niektórzy pragną wypocząć w ciszy i spokoju ciesząc się słońcem i klimatem nadmorskich plaż, inni z kolei preferują wycieczki objazdowe, podczas których zwiedzają wiele ciekawych miejsc. Jedni wolą odpoczywać latem, drudzy zimą. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio dopasować ofertę turystyczną do wymagań i upodobań klienta. – Każdą osobę, która przychodzi do naszego biura, traktujemy indywidualnie. Zaufanie i lojalność jakimi nas obdarzył, dają nam energię do poszukiwania. Szukamy propozycji, które całkowicie sprostają jego oczekiwaniom – zapewnia Krzysztof Rębisz. Zdarza się, że klient nie zawsze wie, czego chce. Bywało też tak, że osoba mająca zamiar jechać np. do Turcji wychodziła stąd z zarezerwowanym hotelem w Chorwacji, gdyż po rozmowie z nią okazało się, że atrakcje, jakie będą czekały go u celu podróży bardziej mu odpowiadają – dodaje. Profesjonalizm i rzetelność pracowników biura sprawiają, że klienci chętnie korzystają z jego szerokiego wachlarza ofert. – Osoby decydujące się na nasze usługi to nie tylko mieszkańcy Raciborza i okolic, ale także całej Polski.

 

Od 18 lat na rynku

Biuro Informacji Turystycznej Medtur założyli 18 lat temu Maria i Zygmunt Mazurkiewiczowie. Od początku istnienia firmy jej właściciele postawili na jakość oferty i obsługi. Sądząc po ilości zadowolonych klientów, którzy z oferty biura korzystają co roku, ich założenie sprawdziło się całkowicie. Medtur jest jednym z pierwszych biur w Polsce z ofertą TUI Niemcy (TUI Poland powstało dopiero w 1998). Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień, m.in.: dyplom TUI 2000/2001 oraz 2008, dyplom Debiut Roku 2003 – Scan Holiday, dyplom "Złoty Agent GTI”, dyplom Sun Fun za rok 2006 i 2007,, Certyfikat Agenta Prestiżowego ITAKA od 2009, certyfikat jakości Srebrny Agent przyznawany od 2006 do 2009 roku przez Neckermann.

 

 

 

 

 

Biuro posiada certyfikaty PIT oraz Rzetelna Firma. Firma współpracuje m.in. z organizatorami: TUI, Neckermann, Terra Reisen, Itaka, Rainbow Tours, Sun Fun, Logos Travel, Prestige, Holiday Tours. Szeroka gama ofert obejmuje m.in. wczasy z przelotem samolotem i dojazdem własnym, wycieczki do krajów egzotycznych, rejsy wycieczkowe, wycieczki objazdowe, bilety lotnicze, rezerwacja noclegów, oferty dla grup, kolonie, obozy młodzieżowe, ubezpieczenia turystyczne a także najnowocześniejsze systemy rezerwacyjne.

 

 

 

 

 

Biuro Informacji Turystycznej w Wodzisławiu Śl. Plac Świętego Krzyża 2, tel. 32 456 09 40,

faks 32 456 09 45; mail: [email protected]

Biuro Informacji Turystycznej w Raciborzu ul. Batorego 7, tel. 32 414 09 80, faks 32 414 09 75

mail: [email protected] 

Zapraszamy na Wspaniałe Wakacje – www.medtur.pl

Artykuł sponsorowany

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here