Łzy z nową wokalistką na Dniach Pszowa

1

Gwiazdą pierwszego dnia tegorocznych Dni Pszowa był zespół Łzy. Po raz pierwszy grupa wystąpiła w swoim rodzinnym mieście z nową wokalistką, Sarą. Zdjęcia – Łzy na Dniach Pszowa 2011.

Obecna wokalistka Łez została wybrana spośród setek kandydatek. Młodziutka, urocza piosenkarka bardzo dobrze sobie radzi na scenie przy czym świetnie współpracuje z publicznością. Na koncercie grupy w ich rodzinnym mieście zjawiły się tłumy fanów. Nie tylko murawa boiska była pełna, ale także trybuny. Ludzie bardzo dobrze się bawili. Publiczność tańczyła, śpiewała razem z wokalistką. Występowi towarzyszyły także nieustające oklaski.

- reklama -

 

 

 

Podczas koncertu można było usłyszeć wiele starych hitów zespołu, między innymi piosenki "Narcyz”, "Agnieszka” czy też "Oczy szeroko zamknięte”. Ci, którzy myśleli że młoda wokalistka nie poradzi sobie z takimi utworami, okazali się być w wielkim błędzie. Sara znakomicie poradziła sobie z nimi. Oprócz starych przebojów podczas koncertu można było także usłyszeć utworów z najnowszej płyty pt. "Bez słów", której utworem promującym jest piosenka "Zatańcz ze mną proszę".

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. olo

    Zmiażdżyli. Nowy wokal wymiata.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here