Prasa: Siedlaczek sejmową mróweczką

6

Henryk Siedlaczek to jeden z najaktywniejszych parlamentarzystów ze Śląska. Poseł z Rud prowadzi zdecydowanie w ilości zgłoszonych interpelacji, jest też w czołówce najczęściej zabierających głos. Posłów oceniła katowicka Wyborcza

Lada chwila rozpocznie się kampania wyborcza. Posłowie będą przekonywać, że ostatnich czterech lat nie przespali, że jeśli znowu na nich zagłosujemy, to będą walczyć o nasz region. Wierzyć im czy nie? A może najlepszą miarą ich dokonań są sejmowe statystyki? – donosi dzisiejsze internetowe wydanie gazety. Wyborcza oceniła poselską aktywność w kilku kategoriach, m.in. udział w głosowaniach, ilość sejmowych wystąpień i złożonych interpelacji.

- reklama -

Wśród najaktywniejszych parlamentarzystów z naszego regionu przoduje Henryk Siedlaczek , któru w ciągu minionej kadencji przemawiał w sejmie 335 razy. Ze śląskich posłów więcej sejmowych wystąpień ma na koncie tylko Bożena Kotkowska z SLD, która występowała 379 razy. Siedlaczek przoduje za to pod względem zgłaszanych interpelacji. Dotychczas złożył ich aż 218. Drugi pod tym względem Wojciech Szarama (PiS) interpelował 174 razy.

 

Czytaj więcej w gazeta.pl/katowice

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. że PO jest do d…, to wiadomo, ale Siedlaczek jest jakoś aktywny, to można by go nawet wybrac :/ Ale pewnie go nie wybiorą, bo zamiast na pracusia zagłosują na medialną, ale nie wykazującą się niczym tylko intrygami Kluzikową… 🙁

  2. Mrówką to On nie był nigdy, raczej LOKAJEM BYWAŁ, a w Sejmie to raczej MOLEM JEST. Co On robi jak go nie ma na sali, wiadomo winko popija. Z tą Kluzik to narodowa szajka – destrukcja, to ich specjalność. Może Siedlaczek często „wyskakuje” do trybuny, ale spróbujcie choć raz zrozumieć, co czyta z tej kartki i o co mu chodzi??? Ten facet to nieudacznik, ale trzeba przyznać, nie jest mu ciężko latać po imprezach, by pokazać się w mediach i nic więcej. Żałosny to osobnik, czym On chce przekonać do siebie wyborców?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here