Zrobiła najlepsze zdjęcie, dostała 500 zł i poleci balonem

0

500 zł oraz karnet na wzlot balonem odebrała Katarzyna Przypadło, autorka najwyżej ocenionego zdjęcia w konkursie fotograficznym na Dni Raciborza . Prace konkursowe można oglądać na wystawie w RCI .

Lubi fotografię na równi z muzyką rockową. Robi zdjęcia od kilku lat aparatem cyfrowym. Podpatruje i stara się używać własne parametry zdjęcia. Lubi reportaż i krajobraz. Chętnie korzysta z programów do obróbki zdjęć, które wykorzystuje aby zdjęcie było niekonwencjonalne. Katarzyna Przypadło odebrała dziś gratulacje i nagrodę za najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym promującym Dni Raciborza .

- reklama -

Nagroda gówna to 500 zł oraz karnet na wzlot balonem na uwięzi wraz z osobą towarzyszącą. Przypomnijmy, że regulamin konkursu zakładał aby fotografia ukazywała w niekonwencjonalny sposób najciekawsze miejsca, obiekty i mieszkańców naszego miasta. W konkursie fotograficznym wzięło udział 9 uczestników, którzy łącznie nadesłali 35 zdjęć. Spośród wszystkich zdjęć nadesłanych w konkursie, w drodze głosowania komisja konkursowa pod przewodnictwem Gabrieli Habrom-Rokosz przyznała również cztery wyróżnienia fotografiom nadesłanym przez następujące osoby: Harężlak Jakub, Katarzyna Dedek, Anna Okrent, Aleksandra Brańska.

 

Laureatom konkursu podczas otwarcia wystawy pokonkursowej nagrody wręczała Ludmiła Nowacka zastępca prezydenta Raciborza. Wystawę można oglądać do końca tygodnia w Raciborskim Centrum Informacji .

 

UM

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here