Oddaj głos na Racibórz, a NIVEA wybuduje plac zabaw

0

NIVEA obchodzi setne urodziny. Z tej okazji firma zaproponowała samorządom budowę stu placów zabaw w miastach, które zgromadzą największą ilość głosów w internetowym głosowaniu. Można głosować także na Racibórz.

Z okazji setnych urodzin NIVEA pragnie uczcić swój jubileusz wraz ze swoimi konsumentami. Chce zrealizować projekt " 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA". Celem projektu jest budowa 100 placów zabaw na terenach należących m.in. do samorządów lokalnych. Miasto Racibórz włączyło się w akcję typując do konkursu następującą lokalizację tj. plac przy ulicach Matejki -Warszawska -Żeromskiego. Konkurs polega na tym , że wszystkie zgłoszone lokalizacje będą brały udział w otwartym głosowaniu internetowym. Wyłoni ono 100 zwycięskich lokalizacji, gdzie NIVEA zbuduje place zabaw. Wystarczy głosować codziennie od dziś do 31 października 2011roku, klikając adres www.NIVEA.pl

- reklama -

W głosowaniu może brać każdy, kto zarejestruje się na stronie www.NIVEA.pl. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego głosu na wybraną przez siebie lokalizację.

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here