Zuzanna Szreder gwiazdą Dni Raciborza

1

Mimo tego, że nie jest wielką gwiazdą to na jej koncert przyszło mnóstwo osób. Zuzana, której występ zakończył tegoroczne Dni Raciborza, rozgrzała publiczność i pokazała na co ją stać. Zobacz zdjęcia.

Zuzanna Szreder pochodzi z Raciborza, jednak jak się okazało jeszcze przed koncertem, mało kto ją tutaj zna. Zaproszony na scenę mężczyzna, chociaż jak powiedział od 40 lat tutaj mieszka, nie znał jej. Sama artystka w zabawny sposób podziękowała publiczności za obecność. – Dziękuję, że przyszliście na koncert mimo tego, że nie jestem wielką gwiazdą i nie występuje w "x-factorze" – powiedziała. Zuzana oprócz tego, że śpiewa to sama pisze teksty swoich piosenek oraz komponuje muzykę. Dlatego większość utworów, jakie mogliśmy usłyszeć podczas niedzielnego koncertu były jej autorstwa. Nie zabrakło także coverów np. wokalistki Pink. Publiczność nie zawiodła się. Żywe utwory porwały kilka osób do tańca. Wokalistka pokazała, że w Raciborzu mamy ogromne talenty, które warto promować. Warto także wspomnieć, że Zuzana w 2005 roku próbowała swoich sił w eliminacjach do Eurowizji. W wewnętrznych preselekcjach z utworem „Did I” znalazła się w „Top10”. Na Eurowizję w Kijowie pojechał wtedy Ivan i Delfin z „Czarną dziewczyną”. Jako pierwsza Polka i jak dotąd jedyna w roku 2003 została laureatką I miejsca Konkursu Młodych Talentów "Weck den Heine In dir" w największej niemieckiej muzycznej stacji telewizyjnej VIVA. 

- reklama -

 

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Geniu

    DE MONO to skład nie DE MONA. MARYLKA jak zawsze dobra. Ale czy zawsze muszą być Ci sami. Prawdziwą gwiazdą DNI RACIBORZA dla mnie była ZUZANA. Być nieznaną, a ściagać podczas koncertu coraz więcej ludzi, też samo mówi za siebie.Brawo dla MIASTA za odwagę.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here