Kładka będzie szaro – zielona

3

27 czerwca ruszy remont kładki nad Odrą. Kładka zostanie wzmocniona i przemalowana. Tym razem postawiono na stonowane barwy. Konstrukcja przybierze szaro – zielony kolor. Jej całkowity remont kosztował będzie ponad 65 tys zł.

Remont kładki potrwa od 27 czerwca do połowy sierpnia i polegał będzie na utwardzeniu terenu pod mostem oraz wzmocnieniu drewnianej jezdni mostu. Konstrukcja zostanie także przemalowana. Poprzednio magistrat zaskoczył mieszkańców malując kładkę na fioletowo – żółto. Tym razem jednak postawiono na bardziej stonowane barwy. – Kolory zostały ustalone wedle palety Ral Colours. Konstrukcja pozioma zastosowanie koloru nr 7033  tonacja szara zieleń. Konstrukcja pionowa kolor 7045 tonacja szara – poinformowała nas rzecznik Urzędu Miasta, Anita Tyszkiewicz – Zimałka. Remont, za prawie 65 800 zł wykona firma Borbud z Raciborza.

- reklama -

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. Przyznam się szczerze szkoda ze kładka zmieni kolr na jakiś taki ,,neutralny”. Na tle zieleni to taki miły kolorowy akcent. Może jeszcze decydenci zmienią zdanie co do kolou ?? Proponuję wzorem nap Opola zrobić most kłódkowy ( most na któym zakochani i im pokrewni zamieszczają kłódki z inicjałami ich związku. ) przemiła ttradycja i fajny zwyczaj , a może coś innego co stworzy z tego mostu nie tylko trakt do przechodzenia w kierunku parku 😉

  2. wiktor

    ale głupota. ta szara zieleń wyblaknie i znowu będzie szare. Fioletowy był na miarę czasów. Dobrze się prezentował. Tak teraz się maluje i stara ekipa wyczuła tendny. Jak widać ekipa Lenka znowu nie ma gustu. Wystarczy że posłuchają kilku krzykaczy na forum co to w swoim domu jescze wzorki wałkiem malują i już do roboty…. W głowie się przewraca. To był idealny kolor kładki. Mówiłam nie słuchać tych kilku ujadaczy co to im się kolor nie podoba.

  3. Szary jak Odra. Zielony jak drzewa wokół. Plan jasny i czytelny. To barwy maskujące. Sprytnie. Teraz wrogowie, których nie brakuje, nie zbombardują tak łatwo strategicznego mostu na naturalnej przeszkodzie wodnej. Genialne posunięcie zapobiegliwych władz, i jakie strategiczne. PS. Było jaskrawo niepodobało się. Będzie inaczej też niedobrze. KILLLL

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here