
W jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Solnej w Raciborzu znaleziono zwłoki 71-letniego właściciela mieszkania. Prokurator zarządził sekcję zwłok.
Policjanci około godziny 19.00 wezwali strażaków na ulicę Solną w Raciborzu. Strażacy wyważyli drzwi. Okazało się, że w mieszkaniu znajdują się zwłoki 71-letniego właściciela mieszkania. Jak poinformował nas rzecznik raciborskiej policji, do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Prokurator jednak zarządził sekcję zwłok.
- reklama -
/p/
- reklama -





![„Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek [ZDJĘCIA] „Żywioły” w raciborskiej bibliotece. Wystawa pełna naukowych ciekawostek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/zywioly-anna-skowronska.jpg)







![Drewniane potwory książkowe powstały w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-30.jpg)
![Warsztaty, taniec i rękodzieło. Uczestnicy zajęć w RCK rozwijają swoje talenty [ZDJĘCIA] Warsztaty, taniec i rękodzieło. Uczestnicy zajęć w RCK rozwijają swoje talenty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-rck-9.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








