
Choć miejscowi działacze PO krzywym okiem patrzyli na oddanie Joannie Kluzik-Rostkowskiej numeru 1 na liście wyborczej, zarząd krajowy Platformy zdecydował że "spadochroniarka z PJN" otworzy listę w okręgu rybnickim.czytaj więcej w neewswek.pl
- reklama -




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)





![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)











o, niy 🙁 Niestety, ale pewnie moc naiwniokow zagłosuje na nia, a dyc ta baba ni ma już wiarygodno. # partia w ciongu roku, czy dwóch. No, no, a to jak potraktowała współpracownikow z PJN :/ żal.pl Widac, co koryto je do nij nojważniejsze.
Najgorsze je, to, że w tych wyborach ni ma zbytnio na kogo głosowac :/ Może przynajmniej KNP uda się zdobyc 5% i wprowadzic trochę kolorytu do tego burdelu na wiejskiej.
Zastanawio mie jednak, czamu ludzie chcom jeszcze głosowac na te partie przi korycie. Pon boczku – widzisz, a nie grzmisz!
już siedlak ładniejszy od tej baby
POsada jest najważniejsza!!
Czemu się obruszać? skoro to ma być Twarz PO w regionie to dobrze wiedzieć jaka to twarz..twarz zdrady,obłudy,wyrachowania,cynizmu! Zaiste zasługuje na 1!
i jeszcze uwaza sie za slazaczke, prawdziwy slazak jest prawdomowny. postaramy sie zeby nie dostala sie:)
Nic dodać nic ująć! Biedny Siedlaczek, w sumie fajny i uczciwy chłop, co on robi z takim popieprzonym towarzystwem??
Nie wiem jak nazwać kogoś kto zmienia partię niczym parę butów – świadczy to tylko dnie jakiego dosięga nasza demokracja.
Ten Jej spadochron jest już mocno dziurawy, nie życzę nikomu śmierci ale niechybnie czeka Ją śmieć polityczna ( nie będę za Nią płakał) – ludzie nie lubią chorągiewki, co Ona chce ludziom obiecać??? Swoją drogą musi być wyjątkową ś….., że Tusk dokoptował Ją do swojej stajni!!!