Będą tańczyć i malować na szkle

0

W drugiej połowie lipca ruszają warsztaty fotograficzne – zajęcia organizowane są od wielu lat zarówno w wakacje, jak i ferie zimowe. Zawsze cieszą się dużą popularnością.

– Wiemy, że odbędą się w drugiej połowie lipca, ale dokładny termin nie jest jeszcze ustalony. Studenci nadal są w rozjazdach, nadal zdają egzaminy, a to właśnie poprowadzi je koło Foton – mówi Janina Wystub, dyrektor RCK. – Najważniejsza jest umiejętność patrzenia, dostrzegania decydującego momentu, obserwacja światła i efektów jego odbić – mówi Gabriela Habrom-Rokosz, wykładowczyni raciborskiej PWSZ.

- reklama -

Tymczasem jeszcze w lipcu warsztaty taneczne z naciskiem na balet i jazz. Potrwają od 25 do 29 lipca dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych: 6-9 lat, 10-14 lat oraz powyżej 15 r.ż. Wszystko zakończy się pokazem i tanecznym konkursem.

W sierpniu natomiast w RCK-u będą odbywać się m.in. warsztaty tworzenia obrazów ze szkła, zajęcia plastyczne oraz teatralne z krakowską grupą Tfurcy, nie zabraknie też warsztatów tanecznych prowadzonych przez tancerzy znanych z programu You Can Dance. Na warsztaty wciąż można się zapisywać.

 

rck

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here