Koncert na 10. urodziny raciborz.com.pl

6

8 lipca w ramach obchodów 10-lecia portalu raciborz.com.pl w Muzeum odbył się koncert solistki Marty Gamrot wraz z Andrzejem Rosołem oraz gitarzysty – wirtuoza Tomasza Klaji. Zobacz video z koncertu .

- reklama -

Artyści, uczniowie Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia w Gliwicach i Rybniku, zaprezentowali się w ponad godzinnym repertuarze, zarówno klasycznym, jak i w przypadku Marty, musicalowo-rozrywkowym. Pojawiły się takie utwory, jak "Gdy ostatnia róża zwiędła" Jana Paderewskiego, "Życzenie" Fryderyka Chopina, "Vocaliza" Wojciecha Kilara…

 


 

 

w wykonaniu Marty Gamrot z akompaniamentem Andrzeja Rosoła

 

…czy "Saudade no. 3" Rolanda Dyensa, "Cancion de Cuna" Leo Brouwera i  "Torija" Moreno Torroby.

 

 

w wykonaniu Tomasza Klaji.
– Dla nas to szczególny dzień, bo to jubileusz istnienia, ale przecież Państwo mają za sobą aż 3650 takich szczególnych dni. Staramy się być obecni w tej Państwa codzienności, a liczba gości zgromadzonych na sali świadczy o tym, że się nam to udaje. Dziękuję wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, nadal się przyczyniają do tworzenia Portalu raciborz.com.pl – mówił wzruszony Ireneusz Burek.

 

Na ręce właściciela Portalu złożone zostały listy gratulacyjne m. in. prezydent Ludmiły Nowackiej i dyrektorki RCK Janiny Wystub, które dziękowały za owocną współpracę z Portalem, ale także za rzetelne i obiektywne informacje dziennikarskie, o które, jak powiedziały, w dzisiejszych czasach coraz trudniej.

 

Po słowach podziękowań i gratulacji, z inicjatywy Janiny Wystub, a także przy jej akompaniamencie, odśpiewane zostało uroczyste "Sto lat".
 
/ab/

 

 

 

 Organizacja i promocja:

 

 

 

 

Partnerzy:

 

             

   

                                                               

 

Jingiel promujący imprezę wykonany został przez Redakcję Radiową Mittendrin.

 

 

 

Zobacz, co jeszcze działo się w ramach obchodów 10 lat z raciborz.com.pl:

 

Przedszkolaki bawiły się na imprezie urodzinowej portalu

 

Rozdajemy prezenty na urodziny

 

Drengowie gościli na naszym jubileuszu

 

Pokaz ognia w wykonaniu wychowanków zakładu poprawczego

 

Koncert na 10. urodziny raciborz.com.pl

 

W drugim dniu naszego święta bawiły nas Szafiry i Iskierki

 

Wersja Robocza na Końcu Świata

 

At Domine na 10. urodziny portalu

 

Bez Dodatku Cukru na Końcu Świata

 

Ampwihrr świętował razem z nami

 

Maks i Ryszarda z okazji 10. urodzin Portalu

 

Czytaliście to…?

 

 

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. W tytule jest błąd. W tym przypadku „10” jest liczebnikiem głównym, a nie porządkowym, więc zapis z kropką jest nieprawidłowy. Przykład liczebnika porządkowego to „10. rok” (odpowiada na pytanie: który z kolei).

 2. gag

  miły gest dyrektorki rdk-u:)

 3. Byłam na przepięknym koncercie w sali muzeum. W programie brakowało mi jednak prezentacji lub chociażby słów podziękowania dla tych którzy na codzień tworzą strony tego portalu oraz gazety. Chciałam ich poznać, tak jak moja przyjaciółka z Wodzisławia. Tymczasem były słowa podziękowań dla przedstawicieli władz , którzy chyba wcale nie czytają tego portalu i nie odpowiadają na pytania, propozycje czy krytykę komentatorów.

 4. z ,,okazji Jubileuszu,,…
  ILE ODPOWIEDZI portal dostał od ,,naszych wybrańców,, vide >[b]wątek :” PYTANIA do[/b] …”
  Czy prawo prasowe nie OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH … ?
  I tego, by V-a władza czyli MY-nauci … a także POrtali właściciele, byli TRAKTOWANI jak POwinni !!!
  Przez ,,wybrańców,, nie losu – NASZYCH ,,wybrańców,, …

 5. Panie Burek, ma Pan … młode, ambitne, niebrzydkie [od ,,Monisi OLEJ,,..ładniejsze; czy bardziej ,,pyskate,, nie wiem]
  kandydatki na dziennikarki …
  NIECH SIĘ NIE LENKAJĄ …
  Niech odpowiedzi żądaja ! Wtedy ,,kariera przed nimi,, … Czyżby się Pan … bał ? KOGO … ?

 6. wolny

  Realia raciborskie są bardziej brutalne, jak by się wydawało, te ujawniają się w akcjach każdej próby podjęcia naprawy niezdrowej atmosfery. To nie wina portalu, że pytania internautów do Vipów pozostają w wymownej ignorancji!!! W takiej sytuacji portal chyba uznał bezcelowość, by kierować publicznie pytania do władzy, zresztą, kto miałby egzekwować realizację Prawa Prasowego? Przykład z prze(u)targiem zorganizowanym przez prezydenta jest dostatecznie wymowny. Skromny jubileusz portalu, odsłania tą perfidną oPOzycję do wszystkiego co może służyć miastu. Organizatorom10-lecia portalu, każe zaprosić wszystkich obywateli tego miasta do wspólnego świętowania. Wszyscy? to widocznie nie dotyczy zniewolonych przez Vipy, rzekomo wolnych i światłych ludzi???
  Dziękuję za światełko nadziei, RAZEM Z PORTALEM IDĄ MŁODZI – przebojem!!! Grają z serca, dla serc słuchaczy, dla bycia razem, „zapłatą”- olbrzymia wdzięczność słuchaczy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here